Květen 2013

Back! ˄˄

12. května 2013 v 13:32 | *Elwing
Ahoj děcka :)
Takže včera jsem se vrátila z Polska, kde jsem kromě Osvětimi navštívila i půvabné městečko Kraków a solné doly Wieliczka.
Dopíši později, není čas :D

Rekonstrukce? & Osvětim

7. května 2013 v 19:12 | *Elwing |  Diář
Ahoj lidi :) :33
Takže layout Imagine, Hope, Believe zde dle mého názoru visel příliš dlouho a tak jsem se rozhodla pro něco nového :) Nyní mám layout Dark Forest od MAKY.OREL, který na mě prostě udělal dojem tím stromem, hrstkou havranů... A tak je tady...
Možná jste si všimli, že s ním hrozně bojuju :) Upřímně, jsem absolutně zoufalá a nevím, co s ním mám dělat. :DProč sem pletu Osvětim? Možná proto, že do ní ve čtvrtek jedu se školou a vůbec do ní netoužím. No ale budou tam přátelé a taky Múzák, takže asi není nazbyt. Nevím, jak tam přežiju, když jsem se skoro zhroutila (silný slovo ;)) v Lidicích, kde to bylo oproti Osvětimi jen taková předehra.
Jinak týden či dva bych si poté ráda dala pauzu od psaní, protože bych z deprese určitě povraždila půlku postav z příběhů. Snad se alespoň překecám pro nějakou srdceryvnou depresivní zamilovanou povídku - námětů mám dost, ale emoce chybí. Muhehe...
Zítra je volno a tak bych ráda sepsala další části ZŽ či konečně sem hodila úryveček a anotaci z Lovkyně/Stopařky (název je ještě takový nedomyšlený :P)
Také bych se ještě zítra měla zabývat tématikou layoutu, který si nejspíš budu nucena trošku poupravit (alespoň do menu si dodělám ikonky, klikačku a další)
A asi přibude něco z té grafičtější stránky... Nejspíše to budou nějaké návody pro začátečníky jako jsem já :)
To je snad vše :)
Au revoir!

*El

Kapitola IV: Příliš mnoho otázek 1/2

5. května 2013 v 18:05 | *Elwing |  Znamení Života
Snad se bude dobře číst. :) A snad bude i tak nějak srozumitelná :D
Kapitolka je rozdělena na dvě části. Ta první je ve znamení mého oblíbeného citátu: "Existuje velmi tenká hranice mezi odvahou a pošetilostí."
Přeji příjemný počtení!

Čtenářák...

1. května 2013 v 17:06 | *Elwing |  Diář
Milí čtenáři i nečtenáři...
Nic nepřidám z toho důvodu, že potřebuji dopsat čtenářský deník :)
Poznámky do příběhů si samozřejmě píši kde se dá a asi v neděli sem hodím buď úryvek a info o nové povídce, nebo další část ze ZŽ.
Aurevoir! ;)

*El